ЄДРПОУ Компанія / ПІБ Адреса

Пошук по ЄДРПОУ / ФОП

Пошук в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб

Завдяки простому пошуку можно отримати ключову щодо точної назви підприємства чи організації, перевірити код ЄДРПОУ та діючий статус просто ввівши у поле пошуку ПІБ керівника, код ЄДРПОУ або ПІБ фізичної особи підприємця.

В електронній базі приведено актуальні дані компаній, організацій, приватних підприємств, що пройшли процедуру реєстрації в Єдиному державному реєстрі відповідно до закону України та пропонується пошук за прізвищем, чи видом діяльності за КВЕД, кодом ЄДРПОУ та іншими параметрами.

Щоб здійснити перевірку просто вкажіть код ЄДРПОУ у вікні Перевірити організацію по коду ЄДРПОУ на головній сторінці. Ви можете дізнатись:

Шукаєте нових партнерів? Для результату достатньо здійснити пошук за видом діяльності КВЕД чи містом. Хочете дізнатися власників оргінізації з ким вже маєте справу – здійсніть пошук за кодом ЄДРПОУ чи видом діяльності та отримайте інформацію щодо повних імен засновників, дати та місця реєстрації, статусу організації (зареєстровано, в стані припинення, припинено). Введіть відому Вам інформацію в пошукове поле і система здійснить пошук по даних, доступних для публічного використання і повідомить Вам про результати. *Всі дані взято з відкритих джерел доступу.