ГО "МІЖНАРОДНА АСОЦІАЦІЯ ВИПУСКНИКІВ ТА ДРУЗІВ ОДЕСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ І.І. МЕЧНИКОВА"

Назва ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "МІЖНАРОДНА АСОЦІАЦІЯ ВИПУСКНИКІВ ТА ДРУЗІВ ОДЕСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ І.І. МЕЧНИКОВА"
Коротка назва ГО "МІЖНАРОДНА АСОЦІАЦІЯ ВИПУСКНИКІВ ТА ДРУЗІВ ОДЕСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ І.І. МЕЧНИКОВА"
ЄДРПОУ 39445565
Адреса 65082, Одеська обл., місто Одеса, Приморський район, ВУЛИЦЯ ДВОРЯНСЬКА, будинок 2
Керівник Серотюк Володимир Іванович
Вид діяльності за КВЕД 94.99 Діяльність інших громадських організацій, н. в. і. у.
Стан зареєстровано
Засновники
  • РОГУЛЬСЬКА ОЛЕСЯ СЕРГІЇВНА, розмір внеску до статутного фонду - 0.00 грн.
  • СЕРОТЮК ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ, розмір внеску до статутного фонду - 0.00 грн.

Всі компанії де є власником Серотюк Володимир Іванович

Назва ЄДРПОУ Вид діяльності за КВЕД Стан
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛОГТРАНС" 36201767 01.11.0 ВИРОЩУВАННЯ ЗЕРНОВИХ ТА ТЕХНІЧНИХ КУЛЬТУР в стані припинення
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "МІЖНАРОДНА АСОЦІАЦІЯ ВИПУСКНИКІВ ТА ДРУЗІВ ОДЕСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ І.І. МЕЧНИКОВА" 39445565 94.99 Діяльність інших громадських організацій, н. в. і. у. зареєстровано

Інформація про компанію ГО "МІЖНАРОДНА АСОЦІАЦІЯ ВИПУСКНИКІВ ТА ДРУЗІВ ОДЕСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ І.І. МЕЧНИКОВА"

На сайті ebaza.com.ua можна зробити безкоштовний пошук відомостей наведених у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР). В електронній базі наведені актуальні дані щодо повної та короткої назви, власників, адреси реєстрації, виду діяльності за КВЕД (та ін.) компанії ГО "МІЖНАРОДНА АСОЦІАЦІЯ ВИПУСКНИКІВ ТА ДРУЗІВ ОДЕСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ І.І. МЕЧНИКОВА" зареєстрованої за кодом ЄДРПОУ 39445565 за адресою 65082, Одеська обл., місто Одеса, Приморський район, ВУЛИЦЯ ДВОРЯНСЬКА, будинок 2. Всі надані відомості є дійсними (відповідно до статті 11 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань) та взяті з вільних джерел інформації.