ТОВ "НВП "ХАРТРОН-ЮКОМ"

Назва ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХАРТРОН-ЮКОМ"
Коротка назва ТОВ "НВП "ХАРТРОН-ЮКОМ"
ЄДРПОУ 30241610
Адреса 69035, Запорізька обл., місто Запоріжжя, Вознесенівський район, ПРОСПЕКТ СОБОРНИЙ, будинок 166
Керівник Коновальчук Тетяна Андріївна
Вид діяльності за КВЕД 72.19 Дослідження й експериментальні розробки у сфері інших природничих і технічних наук
Стан зареєстровано
Засновники
  • ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРТРОН", розмір внеску до статутного фонду - 19678502.81 грн.
  • КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР) В УЧАСНИКА (ЗАСНОВНИКА) ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ, ЯКЩО УЧАСНИК (ЗАСНОВНИК)- ЮРИДИЧНА ОСОБА, ВІДСУТНІЙ
  • ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХАРТРОН-АСКОНД" ЛТД, розмір внеску до статутного фонду - 1000.00 грн.
  • ТОВАРИСТВО З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ СТРАХОВА КОМПАНІЯ "ГРАНТСЕРВІС", розмір внеску до статутного фонду - 300.00 грн.

Всі компанії де є власником Коновальчук Тетяна Андріївна

Назва ЄДРПОУ Вид діяльності за КВЕД Стан
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХАРТРОН-ЮКОМ" 30241610 72.19 Дослідження й експериментальні розробки у сфері інших природничих і технічних наук зареєстровано

Інформація про компанію ТОВ "НВП "ХАРТРОН-ЮКОМ"

На сайті ebaza.com.ua можна зробити безкоштовний пошук відомостей наведених у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР). В електронній базі наведені актуальні дані щодо повної та короткої назви, власників, адреси реєстрації, виду діяльності за КВЕД (та ін.) компанії ТОВ "НВП "ХАРТРОН-ЮКОМ" зареєстрованої за кодом ЄДРПОУ 30241610 за адресою 69035, Запорізька обл., місто Запоріжжя, Вознесенівський район, ПРОСПЕКТ СОБОРНИЙ, будинок 166. Всі надані відомості є дійсними (відповідно до статті 11 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань) та взяті з вільних джерел інформації.