ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "НІНА І К"

Назва ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "НІНА І К"
Коротка назва
ЄДРПОУ 13729547
Адреса 08454, Київська обл., Переяслав-Хмельницький район, село Циблі, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 83
Керівник Лесик Валерій Михайлович
Вид діяльності за КВЕД 01.11 Вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур
Стан зареєстровано
Засновники
  • ЛЕСИК ВАЛЕРІЙ МИХАЙЛОВИЧ, розмір внеску до статутного фонду - 0.00 грн.
  • КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР) - ЛЕСИК ВАЛЕРІЙ МИХАЙЛОВИЧ, УКРАЇНА, КИЇВСЬКА ОБЛ. ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ Р-Н С.ЦИБЛІ ВУЛ.ШЕВЧЕНКА БУД.85, розмір внеску до статутного фонду - 0.00 грн.

Всі компанії де є власником Лесик Валерій Михайлович

Назва ЄДРПОУ Вид діяльності за КВЕД Стан
ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "НІНА І К" 13729547 01.11 Вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур зареєстровано

Інформація про компанію

На сайті ebaza.com.ua можна зробити безкоштовний пошук відомостей наведених у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР). В електронній базі наведені актуальні дані щодо повної та короткої назви, власників, адреси реєстрації, виду діяльності за КВЕД (та ін.) компанії ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "НІНА І К" зареєстрованої за кодом ЄДРПОУ 13729547 за адресою 08454, Київська обл., Переяслав-Хмельницький район, село Циблі, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 83. Всі надані відомості є дійсними (відповідно до статті 11 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань) та взяті з вільних джерел інформації.